sideban.jpg

telefon.jpg

Kalkulačka úspor

Proč nakupovat u nás

Proč nakoupit u nás

Maximální výběr za nejlepší ceny


Možnost osobního odběru v Českých Budějovicích na skladu či kamenné prodejně

 

Velkoobchod a B2B program pro velkoodběratele, speciální ceny pro registrované zákazníky (B2B)

 

Individuální partnerské ceny, komunikace, speciální nabídky pro firmy


 

Doprava nad 3.000 Kč zdarma!

 

Doporučujeme

tinygrab-screen-shot-15-01-14-11-29-56.png

Jak instalovat LED pásky?

Jak LED pásek stříhat?

LED pásky je možné zkracovat či vzájemně propojovat. U sériového zapojení je třeba využít stejný typ pásky se stejnými světelnými zdroji a se stejným zdrojem napájení. Při zkracování pásků využijte ostrý předmět jako např. nůž, nůžky nebo vhodně štípací kleště. Rozdělte pásek ve vhodně označením místě, kde jsou napájecí piny. Ty slouží pro napájení nebo napojení další části pásku. Vzdálenost, kde je možné pásek ustřihnout sse liší od jednotlivých typů, nicméně všeobecně se pohybujeme v rozmezí 5-10 cm.

 

Jak nalepit LED pásek?

Všechny LED pásky jsou opatřeny profesionální lepící páskou 3M, která perfektně a trvale přilne ke každému hladkému a odmaštěnému prostoru. Pro ošetření prostoru lze využít houbičku s jarovou vodou. Při instalaci můžete odlepit ochranou folii na zadní straně pásku a přilepit. Pásky velmi dobře drží na každém hladkém povrchu počínaje dřevem, přes kovy, plasty i keramiku. Přilnavost je omezena u porézních materiálů např. zdiva.

 

Jak připojit LED pásek ke zdroji?

Každý led pásek má na svém konci propojovací místo označené piny, které slouží pro pevné propojení vodiče.Prodávané 5m role jsou z výroby zaslepeny a zataveným napájecím zdrojem což umožňuje instalaci plné délky bez nutnosti řezání a nastavování LED pásku. Při nastavování LED pásků doporučujeme zpoje vždy dobře zaizolovat (např. pomocí silikonu). V této kategorii naleznete 

tinygrab-screen-shot-11-12-13-14-42-36.png

Prodejna České Budějovice

Discovery CB s.r.o., Studentská 1b, 370 05 České Budějovice, vzorková prodejna 60 m2
Tel.: 385 349 748, E-mail: info@discovery-cz.cz