sideban.jpg

telefon.jpg

Kalkulačka úspor

Proč nakupovat u nás

Proč nakoupit u nás

Maximální výběr za nejlepší ceny


Možnost osobního odběru v Českých Budějovicích na skladu či kamenné prodejně

 

Velkoobchod a B2B program pro velkoodběratele, speciální ceny pro registrované zákazníky (B2B)

 

Individuální partnerské ceny, komunikace, speciální nabídky pro firmy


 

Doprava nad 3.000 Kč zdarma!

 

Doporučujeme

tinygrab-screen-shot-15-01-14-11-29-56.png

LED žárovky

Vítejte v internetovém obchodě specializujím se na kompletní sortiment LED technologie. Jsme přímými dovozci téměř všeho nabízeného zboží s dlouholetou tradicí na trhnu. LED 4 ALL je dinamický projekt nabízející našim obchodním partnerům a zákazníkům rozsáhlý sortiment LED žárovek, moderních LED pásek, LED trubic a rozsáhlé možnosti LED osvětlení v tomto sortimentu. Cílem projekt LED 4 ALL je poskytnout maximálně kvalitní služnu s možností využití světelných auditů, kde našim zákazníkům prezentujeme a informujeme je o možnostech využité LED technologie v domácnosti nebo jejich podnikání. S čistým svědomým zaručujeme vysoké životnosti našich produktů a to až 50 000 hodin. Mnoho produktů patří do segmentu vybrané a je orientováno na zákazníky, které dávají přednost kvalitě před cenou.

Popis LED technologie

Technologie a tedy i klíčové slovo led vzniklo z anglického „Light Emitting diode" (dioda vyzařující světlo). Jedná se o vysoceefektivní zdroj světla nabízející řadu výhod v porovníní s klasickou technologii. I rok 2013 a řada novinek na trhu umožnila Vánoční osvětlení řadě měst jako např. Paříž, která prezentuje uspoření náklady okolo 90 % v porovnání s rokem minulým.

Výhody LED žárovek nebo LED technologie všeobecně

Prvním a znatelným je samozřejmě úspora elektrické energie, kde se reálně bavíme opravdu o 90 %.

Dlouhá životnost- zde se bavíme až o 50 000 hodinách tedy vydrží cca 50 x déle

Odolnost vůči rázům, tedy odolnost vůči přepětí lze prezentovat tak, že LED nejsou tak výrazně náchylné na stálé zapínání a vypínání

Nízká teplota- LED žárovky se nepřehřívají tolik jako žárovky klasické

LED zářivky (LED trubice) a  zapojíme?

Tlumivka a startér, to jsou svě části LED trubice, o kterých se pobavíme blíže. Spotřeba tlumivky je někde okolo 15W a závisí na příkonu trubice. V této variantě budu svítit pouze při odpojení startéru. 

Elektrický předřadník

Je nutné vždyodpojit elektrický předhradník. Jeho spotřeba je 3-4W

 

Jakou barvu LED žárovky volíme?

Barva světla LED technologií je v barevném spektru blízko barvě denního světla, které je oproti klasickému světlu vnímané lidským okem mnohem pozitivněji. Více informací o barvách LED světla vím poskytne následující článek.

LED žárovky odpovídají na potřeby doby.

 

Estetika LED žárovek

Tak o té snad ani nemůžeme mluvit nebo lépe řečeno posuďte sami. Slouží jako výrazný doplňkový prvek pro řadu interiérových návrhářů podporující jejich futuristické nápady. LEd technologie prostě oku lahodí

Prodejna České Budějovice

Discovery CB s.r.o., Studentská 1b, 370 05 České Budějovice, vzorková prodejna 60 m2
Tel.: 385 349 748, E-mail: info@discovery-cz.cz