sideban.jpg

telefon.jpg

Kalkulačka úspor

Proč nakupovat u nás

Proč nakoupit u nás

Maximální výběr za nejlepší ceny


Možnost osobního odběru v Českých Budějovicích na skladu či kamenné prodejně

 

Velkoobchod a B2B program pro velkoodběratele, speciální ceny pro registrované zákazníky (B2B)

 

Individuální partnerské ceny, komunikace, speciální nabídky pro firmy


 

Doprava nad 3.000 Kč zdarma!

 

Doporučujeme

tinygrab-screen-shot-15-01-14-11-29-56.png

O nás

Firma LEDSTAR LIGHTING byla založena v roce 2009 a je certifikovaná ISO 9001:2008. V současné době má firma přes 160 zaměstnanců a výrovní prostory se rozkládají na ploše přibližně 7800 metrů čtverečních.

Při výrobě našich produktů používáme vysoce kvalitní materiály a nejmodernější vybavení. Na veškerý výrobní proces dohlíží zkušení zaměstnanci. Každý výrobek musí projít několika stupni kontroly kvality, aby se dosáhlo optimálního výkonu a bezproblémové funkčnosti. 

Firma LED STAR patří k největším dodavatelům a výrobcům LED pásek, žárovek, trubic, panelů, vodotěsných reflektorů atd. a stala se předním a spolehlivým hráčem v LED-kovém průmyslu. Forma LEDSTAR se poctivě věnujevývojinových výrobků špičkových LED technologií.Všechny naše LED výrobky jsou certifikovány CE & RoHS.

Naši odborníci z oddělení průmyslu a vývoje jsou zaměřeni na všechny oblasti od elektroniky, jednotlivých součástek, tepelného vedení a opticky až po průmyslový design. Každý měsíc jsou vytvořeny minimálně dva zbrusu nové výrobky a upraveno 10 výrobků speciálně na přání zákazníka. Všechny naše designy přísně dodržují elektronickébezpečnostní standardy UL a EU.

Ve většině případů mohou být prototypy zakázkových designů předloženy zpět zákazníkovi do 3 dnů.

Firma LEDSTAR v posledních 3 letech úspěšně navýšila svůj obrat o více než 50% a v roce 2013 by měl roční obrat formy přesáhnout 30 mil USD.

Náš skušený team a team našeho oficiálního zastoupení pro Českou republiku a Slovensko projekt led-produkt.cz a stojící pod firmou Discovery-CB s.r.o. je Vám vždy plně k dispozici a vždy nabídnenašim zákazníkům přesně to, co potřebují.

Prodejna České Budějovice

Discovery CB s.r.o., Studentská 1b, 370 05 České Budějovice, vzorková prodejna 60 m2
Tel.: 385 349 748, E-mail: info@discovery-cz.cz